Hakkımızda

               Hakkımızda

Bener Gayrimenkul 1987 yılında şahıs şirketi olarak 2 ortaklı bir şekilde hizmete başlamıştır.1987 - 1995 yılları arasında; Avcılar Firuzköy, hadımköy, çatalca civarında birçok müşterisini arsa sahibi yapmış istek doğrultusunda bu arsaların üzerine konutlarını yapmıştır.

1995 ten 2002 yılına kadar ise çalışma alanlarını Çerkezköy, Yoncalı ve kapaklı olarak değiştirip yine birçok müşterisini ev ve arsa sahibi yapmıştır.

2002 yılından sonra ise yatırım alanlarımızı Çorlu, Marmara Ereğlisi, Yeniçiftlik, Yenice ve civarları olarak belirleyip insanlara mutlu yuvalar ve güvenilir yatırımlar sağlamayı hedefleyerek bu güne kadar canla başla çalıştık.

2010 yılından sonra Gümüşyaka, Değirmenköy, Çanta mahallesi, Ortaköy ve Kavaklı olmak üzere Silivrinin birçok bölgesini de protföyümüze ekleyerek Silivri ve Marmara Ereğlisi bölgesinde çalışma hayatımıza devam ettik.

Tüm isteklerinize uygun şekilde gayrimenkulumuz mevcuttur. A'dan Z'ye her türlü gayrimenkul alıp satıyoruz.

Biz Bener Gayrimenkul Turizm Ticaret Limited Şirketi olarak 4 resmi şubemizle, 20 kişiden oluşan deneyimli kadromuzla ve servis araçlarımızla insanlara güvenilir yatırımlar ve mutlu yuvalar sağlamaya devam ediyoruz.